تهران شهرک صنعتی چهاردانگه

RAYAMOVALLED@GMAIL.IR

محرک سوخت دیزل ژنراتور- اکتیویتر دیزل ژنراتور - اکچوایتور دیزل ژنراتور رایا مولد

اکچویتور دیزل ژنراتور واردات و نمایندگی فروش

شرکت رایا مولد در زمینه فروش قطعات دیزل ژنراتور همچون اکچویتور دیزل ژنراتور و سایر متعلقات مربوط به دیزل ژنراتور به مشتریان گرامی اعلام میدارد لذا در صورت نیاز به اکتیویتر دیزل ژنراتور یا محرک سوخت دیزل ژنراتور با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

نحوه عملکرد پایه ای اکچویتور دیزل ژنراتور

این قطعه درواقع فرمان الکتریکی را دریافت و به عمل مکانیکی تبدیل می نماید.در دیزل ژنراتور ، از محرک به طور معمول برای اشاره به محرک در سیستم سوخت استفاده می شود که میزان سوخت دیزل تزریق شده به موتور را کنترل می کند. اکچوایتور دیزل ژنراتور توسط گاورنر مکانیکی یا گاورنر الکترونیکی و یا ECU / ECM کنترل می شود. وقتی بار را به موتور دیزلی وارد می کنید ، محرک با وارد کردن سوخت بیشتری به موتور واکنش نشان می دهد تا سعی کند سرعت آن را حفظ کند. هنگامی که بار بر می دارید ، محرک سوخت دیزل ژنراتور را محدود می کند تا دوباره سرعت را حفظ کند.

همانطور که میدانیم مصرف کننده های برقی به فرکانس ۵۰ هرتز و لتاژ ۳۸۰/۴۰۰ ولت نیاز دارند پس جهت ثابت ماندن این پارامترها نیاز به دور ثابت رتور در استاتور ژنراتور میباشد که جهت چرخاندن آن نیز باید موتور دیزلی با تغییر بار دور خود را ثابت نگه دارد که این عمل از طریق سه قطعه سنسور دور یا پیکاپ ، گاورنر الکترونیکی یا ecu و اکچویتور دیزل ژنراتور ( اکتیویتر دیزل ژنراتور ، شیربرقی دیزل ژنراتور) صورت میپذیرد.

ساختمان اکچویتور دیزل ژنراتور

انواع اکچویتور سری 120:

محرک الکتریکی سری 120 خروجی دوار ، گشتاور خطی ، سروو متناسب ، این محرک الکترومکانیکی است .معمولاً به عنوان یک دستگاه موقعیت یابی کنترل سوخت موتور استفاده می شود. هنگامی که فعال کننده خاموش می شود ، محرک به وضعیت خاموش شدن سوخت می رسد. این طرح آخرین عملیات را ترکیب می کند ،

استفاده از چند ولتاژ ، زاویه چرخش گسترده تر و قابلیت اطمینان اثبات شده محرک سوخت دیزل ژنراتور می توانند مستقیماً در 12 و 24 ولت کار کنند.

سرعت عملکرد این محرک معمولاً سریعتر از محرک های رقابتی است ، بنابراین ثبات بیشتری را ایجاد می کند

واکنش سریع به شرایط گذرا برنامه های کاربردی شامل بیشتر پمپ های بلوک ، با یا بدون فرمان مکانیکی ،پمپ های نوع توزیع کننده و موتورهای کوچک زاویه گسترده چرخش کاربرد را گسترش می دهد.

محرک یک سروو الکترومغناطیسی است که می تواند در یک سیستم کنترل حلقه بسته ادغام شود. موتورسیستم کنترل را می توان به شرح زیر توصیف کرد. یک سیگنال الکتریکی توسط یک سنسور سرعت مغناطیسی تولید می شود متناسب با دور موتور این سیگنال به واحد کنترل سرعت الکترونیکی ارسال می شود که آن را با دستگاه از پیش تعیین شده مقایسه می کند تنظیم دور موتور اگر سیگنال سنسور سرعت مغناطیسی و تنظیم دور موتور از پیش تعیین شده برابر نباشند ، تغییر جریان از واحد کنترل سرعت به محرک باعث تغییر نیروی مغناطیسی در محرک می شود.سپس چرخش محور اکتیویتر دیزل ژنراتور باعث تنظیم سوخت در موتور می شود تا سرعت موتور برابر با تنظیم دور موتور از پیش تعیین شده چرخش شفت متناسب با مقدار جریان محرک و متعادل شود.

مشخصات نصب اکچویتور دیزل ژنراتور

  • دارای مکانیزم و قابلیت اتصال به گاورنر الکترونیکی
  • دارای خفه کن یا خاموش کن دستی
  • قابلیت نصب اهرم اکچوایتور بر شانه پمپ گازوییل جهت مدیزریت مصرف سوخت و کنترل دور
  • خروجی سریع در زمان تغییر با جهت ثابت ماندن دور دیزل ژنراتور
  • مدت زمان عکس العمل و پاسخگویی در حدود زیر یک ثانیه
  • سازگاری با انواع گاورنر های الکترونیکی GAC همچون GAC5500 – GAC5100

بخش بندی اکتیویتر دیزل ژنراتور

اکچویتور gac دیزل ژنراتور

محرک سوخت دیزل ژنراتور- اکتیویتر 12 ولت دیزل ژنراتور - اکچوایتور 12 ولت دیزل ژنراتور رایا مولد

 

یکی از پرفروشترین اکچویتور های دیزل ژنراتور برند gac  که دارای ولتاژ 12 و 24 ولت می باشد. اکچوایتور دیزل ژنراتور gac  سری GAC ACD175A-12 , GAC ACD175A-24  قابلیت نصب بر روی دیزل زنراتور ولوو کامینز دویتس لوول موتور سازان ایدم و غیره را دارند.

اکچوایتور کامینزی

محرک سوخت کمنز دیزل ژنراتور- اکتیویتر کامینز دیزل ژنراتور - اکچوایتور دیزل ژنراتور رایا مولد

 

این محرک سوخت دیزل ژنراتور نیز همچون GAC  دارای مولتاژ 12 و 24 ولت تقسیم بندی شده و قابلیت نصب بر روی دیزل ژنراتور کامینز سری NT و VT وkt  و غیر می باشد. پارتنامبر اکچویتور دیزل ژنراتور کامینز 3408326 -3408324  می باشد.

نحوه کارکرد اکچوایتور دیزل ژنراتور به چه نحوی می باشد؟

این قطعه در واقع فرمان الکتریکی را به فرمان مکانیکی جهت ثابت نگه داشتن سرعت دیزل ژنراتور انجام می دهد.

جهت خرید و دریافت قیمت انواع اکچویتور دیزل ژنراتور به چه روشی اقدام نماییم؟

در صورت نیاز به این قطعه و اطلاع از قیمت و موجودی با کارشناسان شرکت رایا مولد به صورت 24 ساعته تماس حاصل فرمایید.

چگونه از اصل بودن جنس مورد نظر اطلاع پیدا نماییم؟

کارشناسان شرکت رایا مولد با استفاده از اطلاعات خود در مورد هولوگرام و شماره فنی غیره در این زمینه آماده پاسخگویی می باشند.

ویدیو اکچویتور

نحوه دریافت قیمت اکچویتور دیزل ژنراتور

  • ارسال درخواست از طریق ایمیل به RAYAMOVALLED@GMAIL.COM
  • تماس تلفنی با کارشناسان فروش شرکت رایا مولد در ساعات اداری (۸ الی ۱۷)
  • تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷
  • ارسال درخواست به واتس آپ شرکت به شماره ۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷

پاسخ دهیدآدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند * نام شما