تهران شهرک صنعتی چهاردانگه

RAYAMOVALLED@GMAIL.IR

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA کنترلر دیپسی ژنراتور DSE نمایندگی اصلی

شرکت رایا مولد اولین وارد کننده برد کنترل دیپسی ژنراتور DSE در کشور با سابقه بیش از دو دهه فعالیت آمادگی خود را در جهت فروش و عمکاری با شما مشتریان گرامی را اعلام می دارد. با توجه به کیفیت کنترل دیپسی ژنراتور DSE و کارکرد بدون EROOR در مناطق جغرافیای کشور جزو پر فروش ترین محصول در کشور در مقابل برندهایی نظیر کامپ ، دیتاکام و غیره شده است. لذا در صورت نیاز به برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور ( کنترلر دیپسی ژنراتور DSE ) با بهترین قیمت و کیفیت اصلی با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

مشخصات مطرح ترین برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA

برد کنترل دیپسی ژنراتور DSE3110

کنترلر دیپسی ژنراتور DSE 3110 یکی از ساده ترین کنترلر جهت تابلو  و راه انداز دستی دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازسوز می باشد. در بازار در دونوع چینی کیفت پایین و اورجینال ساخت انگلستان بوده که پیشنهاد ما خرید اورجینال 3110 می باشد. این کنترلر در دونوع MPU جهت سنسور دور ، CAN BUS جهت موتور های دارای ECU  به کار می رود. برد DSE310  کوچکترین برد این شرکت در ابعاد 99*79*40 میلی متر و با وزن فقط 89 گرم و دمای کاری آن -30 تا 70 درجه سانتی گراد می باشد. از جمله ویژگی های این برد می توان به قابلیت تنظیم با PC ، دارای صفحه نمایش LCD ، 4 خروجی و 6 ورودی دیجیتال ، حالت POWER SAVE ، نمایش کارکرد موتور ، نمایش ولتاژ ، فرکانس و دور موتور ، چراغ الارم قابل تنظیم ، امکان راه اندازی از راه دور ولتاژ تغذیه 8 الی 25 ولت DC ، را می توان نام برد. استفاده این برد در مکان هایی با شرایط آب و هوایی ویژه همچون رطوبت ، گزما ، گرد خاک و نصب آن بر روی انواع دیزل ژنراتور توصیه می شود. در صورت نیاز به کنترلر DSE3110 با کارشناسان شرکت رایامولد تماس حاصل فرمایید.

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA – کنترلر دیپسی ژنراتور DSE

برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA DSE5220

کنترلر دیپسی دیزل ژنراتور DSE 5220 جهت تابلو چنج اور بر روی ژنراتور نصب می گردد. این برد اتوماتیک به دلیل از رده خارج شدن توسط کمپانی DEEPSEA تولید نشده و برد های DSE5220 موجود در بازار ساخت چین می باشد و جایگزین این برد را میتوان DSE4520  یا DSE7320 نام برد. این برد بر روی دیزل ژنراتور دارای ECU نسل جدید ، و دیزل ژنراتور فاقد ECU برندهایی نظیر پرکینز ، کامینز ، ولوو ، لوول قابل نصب می باشد. از جمله ویژگی های این برد را می توان به رابط کاربری آسان ، قابلیت AUTO START، دارای LCD با ابعاد 64*132  میلیمتر ، کنترل از راه دور از طریق ماژول RS485, RS232 ، دارای ورودی انالوگ ، قابلیت برنامه ریزی با PC ، حالت POWE SAVER ، نمایش ولتاژ ، جریان ، فرکانس ، دور موتور ، دارای چندین زبان ، میزان زمان کارکرد ، دارای CAN BUS ، نمایش فشار روغن ، درجه حرارت موتور را می توان نام برد. استفاده از برد DSE5220  در محیط های ویژه همچون جنوب کشور به دلیل گرمای بالا بدون مشکل و با بهترین کیفیت کارایی دارد.در صورت نیاز به خرید یا نصب این برد با ما در تماس باشید.

برد کنترل دیپسی DEEPSEA DSE4520mk2

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA DSE4520MK2 با توجه به به سوابق شرکت رایامولد پرفروش ترین برد دیپسی انگلستان در کشور می باشد. این برد اتوماتیک با اندازه معقول و امکانات نسبتا کامل و قیمت مناسب سبب پر طرفدار بودن این برد شده است. LCD در ابعاد استاندار این برد و نظارت و نمایش بر روی صفحه نمایش همچون سرعت دور موتور از طریق سنسور دور پیکاپ ، فشار روغن ، دمای موتور از طریق فشنگی سنسور آب ، فرکانس ، ولتاژ ، جریان ، توان ، میزان ولتاز دینام و میزان سوخت می توان اشاره نمود. از جمله ویژگی های شاخص این برد به سرعت عملکرد بالا ، دارای زبان مختلف جهت ارتباط با کاربر ، حالت ذخیره انرژی ، رابط کاربری عالی از طریق 5 کلید بر روی برد ، حالت AUTO START ، نمایش خطا ها ، دارای پورت RS485 , RS232 و پورت USB جهت ارتباط با نرم افزار و ارتباط از راه دور ، مدت زمان کارکرد ، دارای 4 خروجی دیجیتال و 3 ورودی دیجیتال و آنالوگ ، قابلیت نصب گرمکن دیزل ژنراتور ، دارای کیفیت بالا بدنه و کلید ها اشاره نمود. ابعاد برد 4520 ( 113*40*140 ) و وزن 260 گرم و ابعاد LCD ( 92*118) می باشد. این برد نیز همانند سایر بردها در مناطق جغرافیایی مختلف عملکرد عالی داشته و در صورت نیاز و یا خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کنترلر دیپسی ژنراتور DSE6120MK2

برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA DSE6120MK2 ساخت انگلستان برد اتوماتیک جهت تابلو چنج اور دیزل ژنراتور نصب می گردد. در بازار کشور در دو نوع چینی و اورجینال ساخت انگستان یافت می شود.با استفاده از این برد می توان با ارسال سیگنال به ماژول نصب شده SMS بر روی برد ، از راه دور کنترل و استارت نماییم. این برد برای موتور های فاقد ECU و دارای ECU به ترتیپ MPU و CAN BUS به بهترین نحو کارایی دارد. از جمله ویژگی های این برد می توان به ولتاژ تغذیه 8 الی 35 ولت ، دارای صفحه نمایش LCD ، دارای حالت ذخیره انرژی ، 3 وردی و 6 خروجی دیجیتال ، ثبت رخداد ها تا 350 بار ، سازگار با موتورهای نسل جدید دیزلی و گازسوز ، دارای پورت J1939 جهت ارتباط با ECU موتور رابط کاربری فوق العاده ، پروگرم از طریق PC SUITE ، نمایش میزان ساعت کارکرد ، نمایش ولتاز ، جریان ، فرکانس ، دمای موتور ، فشار روغن ، ولتاژ دینام ، قابلیت نصب هیتر اشاره نمود. IP این کنترلر 65 بوده و کیفیت ساخت آن سبب شده در مناطق ویژه همچون سکوهای نفتی در خلیج فارس با رطوبت شدید و گرمای بالا بر روی دیزل ژنراتور های برق نصب گردد. در انبار شرکت رایا مولد نیز جنس اورجینال انگلستانی DSE6120MK2 موجود و در صورت نیاز با مشاوران و واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA 7320MKII پرفروشترین و مطرح ترین برد کنترل اتوماتیک دیزل زنراتور و ژنراتور گازسوز برد 7320 می باشد. این برد قابلیت نصب و راه اندازی اتوماتیک دیزل ژنراتور دارای ECU و بدون ECU همچون ( ولوو ، کامینز ، پرکینز ، کاترپیلار ، لوول ، MTU ) دارست. در بازار در دو نمونه برد دیپسی اصلی ساخت انگلستان و ساخت چین موجود می باشد که نمونه ساخت چین  نمی تواند ECU موتور را بخواند. کیفت بالای نرم افزار و سخت افزار برد دیپسی DSE7320MKII سبب شده در اب و هوای جنوب کشور با گرما و رطوبت بالا به نحوه احسنت کارایی خود را نشان دهد. از جمله ویژگی های شاخص این برد سرعت عملکرد بالا ، دارای IP65 ، نمایش اطلاعات موتور و ژنراتور در 4 لاین بر روی LCD ، ثبت اطلاعات تا 250 مورد ، چند زبانه بودن ، رابط کاربری آسان با اوپراتور ، امکان ارتقا با استفاده از ماژول ورودی و خروجی ، دارای حالت راه اندازی اتوماتیک و اتواستارت ، نمایش جریان و ولتاژ فازی و خط ، فرکانس ، حرارت موتور ، فشار روغن موتور ، توان اکتیو ، ضریب قدرت ، نمایش ولتاژ دینام ، استفاده از هیتر ، دارای 6 ورودی دیجیتال و آنالوگ ، و خروجی 6 دیجیتال ، برنامه ریزی جهت سرویس نگه داری دیزل ژنراتور ، نمایش ولتاژ باتری را می توان نام برد. در صورت نیاز به برد اورجینال DSE7320MKII و نصب آن با شرکت رایا مولد در ارتباط باشید.

کنترلر دیپسی دیزل ژنراتور DSE8610MKII

برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA8610MKII جهت پارالل دو دستگاه ژنراتور ( دیزلی و گازسوز ) مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به حساسیت پارالل ژنراتور خرید دیپسی اورجینال 8610 در این ارتباط بسیار ضروری می باشد. این برد با کیفیت عالی مناسب جهت دستگاه های دیزل ژنراتور و ژنراتور های گازسوز TIR4 به روز شده استفاده می شود. IP  بالای 54  سبب گردیده در مناطق خاص جوی همچون جنوب کشور بهترین عملکرد را نسبت به بردهای نظیر کامپ و دیتاکام را دارا می باشد. از جمله ویژگی های شاخص این برد می توان پارالل 32 دستگاه ژنراتور ، حفاظت بار ، سویچینگ بار ، پشتیبانی از مودباس RTU-TPS ، الارم ارور هشداری ، اپراتور ساده جهت کاربری ، انتقال قدرت با پایداری بالا ، سوئیچینگ با سرعت بالا ، پیکربندی از طریق نرم افزار ، قابلیت ارتباط SMS ، قابلیت ثبت وقایع ، صفحه نمایش با صفحه  LCD،  حفاظت موتور با بهترین برنامه ریزی ، نمایش ولتاژ فرکانس جریان و قدرت KW KVAR KVA ، ضریب و قدرت و زبان های متعدد جهت ارتباط با کاربر غیره را می توان نام برد. وزن این برد 880 گرم و ابعاد آن 280در181 در 43  میلی متر می باشد. در صورت نیاز به کنترلر و نصب و راه اندازی با کارشناسان فنی شرکت رایامولد ارتباط برقرار نمایید.

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA DSE8620MKII

کنترلر دیپسی ژنراتور DSE8620MKII جهت سنکرون دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازسوز با شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. خوشبختانه به دلیل مدار داخلی نمونه چینی در بازار وجود نداشته و ساخت کشور انگلستان در انبار شرکت رایامولد موجود می باشد.کیفیت بالا این برد و رابط کاربری نسبتا بهتر نسبت به سایر برندهایی نظیر کامپ و غیره سبب فروش بالای این محصول شده است . از جمله ویژگی های کلیدی این کنترلر می توان به ارتباط از راه دور با دو کانکشن RS232،RS485 ، پشتیبانی و ساپورت موتور های TIR4 ، همگان سازی تا 32 ژنراتور ( دیزلی و گازسوز ) ، ویرایشگر یکپارچه PLC ، سوییچینگ بار با کمترین خطا ، تعداد ورودی و خروجی 8/11 ، انتقال قدرت ، پشتیبانی از مدباس TRU/TPS ، کارکرد در شرایط آب و هوایی همچون جنوب کشور ، دارای IP54 ، قابلیت نصب سایر مازل ها همچون DSE124 , DSE2130, DSE2131 و غیره ،کنترل مستقیم گاورنر وavr ژنراتور ، اندازه گیری ولتاژ خط ، جریان فازی و خطی ، ضریب قدرت ، آلار اضافه بار ، ذخیره تا 250 مورد رویداد ، تطبیق دقیق فرکانس و ولتاژ ژنراتور با برق شهر با کوچکترین نوسان را اشاره نمود. وزن این برد 880 گرم و ابعاد این برد 245در 184در51 میلیمتر می باشد.

برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA 8660MKII

کنترلر دیپسی دیزل ژنراتور DSE8660MKII جهت پارالل چندین دستگاه دیزل ژنراتور باهم مورد استفاده قرار میگیرد.این برد دارای دو کیفیت اورجینال ساخت انگلستان و فیک ساخت چین در بازار موجود می باشد لذا در صورت نیاز به برد اصلی با کیفیت و راهنمایی با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید. از جمله ویژگی های این برد می توان به قابلیت اتصال به مودم ، ساعت کاری ژنراتور ، سیستم CAN BUS در موتورهای الکترونیکی دارای ECU ، تایمر و هشدار تنظیم ، انواع محافظت های موتور ، دارای رابط کاربری با زبان های مختلف ، پشتیبانی از سیستم M0D BUS- RTU-TCP ، مشخص کردن خرابی باس ، استارت موتور در زمان تعادل ساعت کاری ، قابلیت کنترل از طریق ماژول SMS  ، دقت و سویچینگ بالا ، صفه نمایش بزرگ ال سی دی ، رابط کاربری اسان با اوپراتور و غیره را می توان نام برد. از جمله ویژگیهای دیگر مبع تغذیه مداوم 8 تا 35 ولت ، کم شدن ولتاز تغذیه در هنگام استارت ، حداکثر امپر مورد نیاز 460 میلی آمپر در ولتاژ 12 ولت و 245 میلی آمپر در 24 ولت ، خطای شارژر دینام 0تا35 ولت  می توان نام برد . ابعاد این برد به صورت کلی 240 در 181 در 42 میلی متر و ابعاد برش خورده بر روی تابلو 220 در 160 میلی متر و دارای IP65 میباشد که در شرایط آب و هوایی ویژه همچون دمای بالا و رطوبت و شرجی به نحو ایده آل عمل می کند.

کنترلر دیپسی ژنراتور DSE 6020MKII

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA6020MKII جهت کنترل ژنراتور گازسوز یا دیزل به صورت دستی با اتوماتیک ( چنج اور ) مورد استفاده قرار می گیرد. این برد نیز دارای دو کیفیت اورجینال ساخت انگلستان با کیفیت سخت افزاری و نرم افزاری بالا و نوع چینی با کیفیت معمئولی و قیمتی در حدود نصف اصلی در کشور موجود بوده و درصورت نیاز به برد اصلی با مشاوران ما در ارتباط باشید. از جمله مشخصات فنی دستگاه برد دیپسی 6020  می توان به نظارت بر ولتاژ ، جریان ، فرکانس ، فشار روغن ، درجه حرارت موتور ، توان مصرفی بر حسب KW,KVA ، میزان ساعت کارکرد ، تنظیم سرویس ساعت موتور ، قابلیت خواندن سرعت از طریق CAN و یا سنسور پیکاپ دیزل ژنراتور ، ثبت رخداد ها، قابلیت گرمکن دیزل ژنراتور ، قابلیت استارت از راه دور ، دارای حالت POWER SAVER ، رابط کاربری آسان با برد 6020،  نمایش ولتاژ باطری ، عدم آسیب دیدگی در مقابل تشعشعات مغناطیسی ، اعلام هشدار در خطاهای مختلف در دیزل ژنراتور ، قابلیت برنامه ریزی از طریق برنامه PC SUITE ، دارای صفحه نمایش LCD بزرگ ، میزان سوخت در باک را نام برد. این برد دارای ولتاژ تغذیه 8 تا 35 ولت دائم کار ، حداکثر جریان کار150 میلی آمپر در 12 ولت و 80 میلی آمپر در 24 ولت ، خروجی 2 آمپر DC  سوخت ، خروجی 2 آمپر DC در منبع تغذیه ، محدوده ولتاز ژنراتور15 تا 333ولت AC و فرکانس 3.5 تا 75 هرتز ، محدوده ولتاز پیکاپ 0.5 تا 70 ولت را نام برد ، ابعاد برد 215*42*185  میلی متر می باشد.

پرسش و پاسخ سوالات کنترلر دیپسی ژنراتور DSE

سوال 1.ژنراتور با برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA راه اندازی کردیم خطای coolnat tempruter low میده.منظور پایین بودن دمای مایع خنک کننده است؟

پاسخ:این خطا مربوط به پایین بودن سطح آب رادیاتور هست.آب رادیاتور رو چک نمایید و یا آب در داخل موتور چرخش ندارد که باید هواگیری شود.

سوال2 : این آلارم کنترلر دیپسی ژنراتور DSE دلیلش چیست؟

پاسخ:سلام،به دو علت ممکنه اون اخطار روشن بشه،اگه قبلا روشن نمیشده الان روشن میشه دینام شارژ باتری دچار ایراد شده،ولی اگه تازه تابلو براش درست کردین سیم کشی دینام انجام نشده،ببین پشت برد پایه شماره ۹ سیم از Df دینام بهش وصل شده؟البته بعضی هم مثبت شارژر بهش میبندن که در این صورت شارژر باتری دیزل ژنراتور دچار مشکل شده است.

سوال3.دوستان برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA 6110 قابلیت نمونه گیری برق شهر نداره برا اتومات ولی دگمه اتومات داره،اتوماتم روشن نمیشه،میشه اتوماتش کرد؟

پاسخ؟ این یک کنترل autostart هست یعنی در مد اتوماتیک با رسیدن دستور استارت از خارج(remote start) دیزل را روشن میکنه و با برداشتن دستور دیزل خاموش میشه آن چیزی که از اتوماتیک مد نظر شماست توانایی AMF(automatic main fault detection هست که این نداره و میتونید در تابلو بردی برای این کار اضافه کنید و کنتاکش را بعنوان دستور به این بدهید.

 برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA – کنترلر دیپسی ژنراتور DSE – برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA – کنترلر دیپسی دیزل ژنراتور DSE

سایر قطعات دیزل ژنراتور و زنراتور گازسوز