تهران شهرک صنعتی چهاردانگه

RAYAMOVALLED@GMAIL.IR

قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ، لوازم یدکی دیزل ژنراتور پرکینز نمایندگی

شرکت رایا مولد با سابقه 30 ساله در زمینه واردات قطعات یدکی دیزل ژنراتور زمینه تعمیرات و همکاری را جهت شما مشتریان گرامی را فراهم نموده است. واردات قطعات یدکی دیزل زنراتور پرکینز با کیفیت با بهترین قیمت و حذف واسطه سبب رضایت مشتری میگردد و این شرکت با این هدف آماده تعامل و همکاری باشما مشتریان گرامی می باشد و لذا در صورت نیاز به خرید لوازم یدکی دیزل ژنراتور پرکینز –  قطعات یدکی perkins با مشاوران و کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

کیفیت قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز رایا مولد

ظهور پدیده ای به نام کشور چین و تولیدات اجناس دارای گرید یک و دو و سه و خرید این اجناس توسط بازرگانان ایرانی و واردات به کشور در مقابله با اجناس اصلی اروپایی و امریکایی سبب سردرگمی مشتریان شده است. خرید لوازم یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ساخت انگلستان سبب راحتی خرید و اطمینان و نصب بر روی دستگاه می شود از این رو تشخیص جنس اصلی و چینی اهمیت فراوانی را نشان می دهد لذا شرکت رایا مولد در این ارتباط با واردات اجناس اصلی هلوگرام دار خیال شما را از بابت اجناس اصلی راحت می نماید.

انواع قطعات یدکی perkins

در این بخش تمامی قطعات موجود شرکت رایا مولد به صورت جامع به اشتراک داده می شود.

 • قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ( استارت )

قطعه استارت دیزل ژنراتور پرکینز در واقع جهت حرکت اولیه میلنگ موتور می باشد که دارای ولتاژ 12 ولت و 24 ولت ( توان دیزل ژنراتور بالا 24 ولت ، توان دیزل ژنراتور پایین 12 ولت ) تقسیم بندی می شود. استارت موجود در شرکت رایا مولد به شرح ذیل می باشد:

لوازم یدکی پرکینز 6سیلندر استارت 24 ولت دیزل زنراتور پرکینز1106 قطعات یدکی دیزل زنراتور پرکینز رایا مولد
استارت24 ولت پرکینز 6سیلندر
لوازم یدکی پرکینز 4سیلندر استارت 12 ولت دیزل زنراتور پرکینز1104 قطعات یدکی دیزل زنراتور پرکینز رایا مولد
استارت12 ولت پرکینز 4سیلندر
لوازم یدکی پرکینز استارت 12 ولت دیزل زنراتور پرکینز قطعات یدکی دیزل زنراتور پرکینز رایا مولد
استارت12 ولت پرکینز 3سیلندر
 • لوازم یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ( دینام )

قطعه دینام دیزل ژنراتور پرکینز در واقع وظیفه شارژ باتری دیزل ژنراتور و همچنین تامین برق دیزل ژنراتور در زمان روشن بودن را دارد. دینام دیزل ژنراتور پرکینز موجود در شرکت رایا مولد به شرح ذیل می باشد:

دینام 24 ولت پرکینز 6سیلندر
دینام 12 ولت پرکینز 1104
دینام 12 ولت پرکینز 4سیلندر
دینام 12 ولت پرکینز 1103
دینام 12 ولت پرکینز 3سیلندر
 • قطعات یدکی perkins ( خاموش کن )

سلونوئید یا خاموش کن قطعه ای جهت حفاظت در زمان مشکلات در موتور با قطع نمودن گازوئیل سوخت سبب خاموش شدن ژنراتور می گردد. این سلونوئید دیزل ژنراتور پرکینز دارای ولتاژ 12 ولت و 24 ولت و به صورت 2 سیم و سه سیم تقسیم بندی می گردد. خاموش کن موجود در شکرت رایا مولد به شرح ئیل می باشد:

قطع کن دیزل ژنراتور پرکینز 12 ولت شرکت رایا مولد
سلونوئید 12 ولت پرکینز
خاموش کن پرکینز 3 سیلندر و 4 سیلندر
خاموش کن 12 ولت پرکینز
خاموش کن قطع کن سولنوئید دیزل ژنراتور پرکینز شرکت رایامولد
قطع کن 12 ولت پرکینز
 • قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ( فیلتر)

فروش انواع فیلتر دیزل ژنراتور پرکینز شامل فیلتر هوا ، فیلتر سوخت یا فیلتر گازوئیل ، فیلتر روغن ، فیلتر آب ، فیلتر آبگیر گازوئیل و غیره از جمله خدمات این شرکت جهت تامین نیاز مشتریان در این زمینه می باشد. در واقع فیلترها سبب کارایی بهتر موتور دیزل و سبب کاهش استهلاک مکانیکی موتور می شوند. استفاده و تعویض به موقع فیلتر را حتما در سرویس و نگهداری تعویض به موقع فیلتر دیزل ژنراتور پرکینز رعایت فرمایید.

فیلنر گازوئیل پرکینز
فیلتر گازوئیل پرکینز
فیلتر روغن پرکینز لوازم یدکی پرکینز قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز
فیلتر روغن موتور پرکینز
فیلتر هوا پرکینز لوازم یدکی قطعات یدکی پرکینز
فیلتر هوا دیزل زنراتور پرکینز
 • قطعات یدکی perkins (سوزن انژکتور)

سوزن انژکتور قطعه ای میباشد که سوخت را با فشار خیلی زیاد تقریبا 150 کیلو پاسکال در زمان تراکم کامل به ذاخل اتاقک احتراق و به صورت پودر تزریق می کند. قسمت های مختلف سوزن انژکتور دیزل ژنراتور پرکینز شامل : بدنه انژکتور ، فنر ، کلاهک ، مهره نگهدارنده سوزن ، میله فشار دهنده ، صافی ذرات خارجی سوزن  و سوزن و سوخت پاش میباشد. سوزن انژکتور موجود در شرکت رایا مولد به شرح ذیل می باشد:

سوزن انژکتور پرکینز4 سیلندر
 • لوازم یدکی دیزل ژنراتور پرکینز (توربوشارژر)

توربوشارژر دستگاهی است که هوای محیط را تحت فشار قرار داده و با چگالی بیشتر ، جرم زیادتری از هوا را وارد سیلندر میکند و در نتیجه ، راندمان حجمی موتور را افزایش داده که در نهایت موجب بیشتر شدن قدرت خروجی آن نیز میگردد. نیروی گازهای خروجی در موتور به عنوان عضو محرک توربو بشمار می اید. جهت خرید انواع توربوشارژر دیزل زنراتور پرکینز با مشاوران و واحد فروش شرکت رایا مولد در ارتباط باشید.

توربوشارژ پرکینز 6 سیلندر
توربوشارژ پرکینز 4 سیلندر
توربوشارژ پرکینز سه سیلندر
 • قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ( رادیاتور)

رادیاتورها به طور کلی به خنک کننده موتور گفته می شود که از طریق گردش آب در موتور و گردش در سلول های رادیاتور سبب کاهش دمای موتور می گردد. شرکت رایا مولد نیز واردات رادیاتور پرکینز و فروش آن را در ابعاد متنوع جهت دیزل ژنراتور 3 و 4و 6 سیلندر جهت فروش به مشتریان گرامی اعلام می دارد.

رادیاتور پرکینز 6 سیلندر
رادیاتور پرکینز 4 سیلندر
رادیاتور پرکینز سه سیلندر
 •     قطعات یدکی perkins (ترموستات)

وظیفه اصلی ترموستات این است که به موتور اجازه ندهد به سرعت گرم شده و سپس ، موتور در دمایی ثابت نگه میدارد.ترموستات پرکینز در سه وضعیت زیر قرار میگیرد:

حالت بسته: در صورتی که دمای مایع خنک کننده ورودی به ترموستات پایین تر از دمای موتور باشد ترموستات نسته است و در این حالت مایع مستقیما به طرف واتر پمپ میرود.

حالت نیمه باز: هنگامی که دمای خنک کننده افزایش یابد و حدود 82-91 درجه سانتی گراد میرسد ، ترموستات نیمه باز می ماند و اجازه میدهد که مقداری مایع وارد آب رادیتور و مقداری وارد پمپ شود.

حالت باز: هنگامی که دمای خنک کننده افزایش یابد و حدود 103-91 درجه سانتی گراد میرسد ، ترموستات همواره باز می ماند و تمامی مایعات خنک کننده ورودی از موتور به طرف رادیاتور میرود. در این حالت مجرای ورودی از موتور به پمپ کاملا بسته میشود. جهت خرید انواع ترموستات دیزل زنراتور پرکینز با مشاوران و واحد فروش شرکت رایا مولد در ارتباط باشید.

قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ترموستات- لوازم یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ترموستات – قطعات یدکی perkins ترموستات

 •  
  • قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز ( پمپ برقی سوخت پرکینز پمپ دستی سوخت پرکینز)

این قطعه در مسیر سوخت گازوئیل قرار گرفته و به دو نوع دستی و برقی تقسیم میشود. در نوع دستی پمپ سوخت پرکینز با حرکت اهرم نصب شده بر روی ان سبب حرکت سوخت از منبع به سر سوزن می شود ولی در نوع برقی با وصل کلید بر روی تابلو سوخت بر روی سوزن انژکتور قرار می گیرد. از جمله مزیت پمپ برقی نسبت به پمپ دستی سوخت ، هواگیری کمتر ان می باشد. نمونه پمپ سوخت برقی و دستی دیزل ژنراتور پرکینز موجود در انبار شرکت رایا مولد به شرح زیر می باشد.

پمپ دستی سوخت پرکینز 6 سیلندر
پمپ برقی سوخت پرکینز 4 سیلندر
پمپ برقی سوخت پرکینز 3 سیلندر

نحوه دریافت قیمت قطعات یدکی دیزل ژنراتور پرکینز

 • ارسال درخواست از طریق ایمیل به RAYAMOVALLED@GMAIL.COM
 • تماس تلفنی با کارشناسان فروش شرکت رایا مولد در ساعات اداری (۹ الی ۱۷)
 • تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷
 • ارسال درخواست به واتس آپ شرکت به شماره ۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷