تهران شهرک صنعتی چهاردانگه

RAYAMOVALLED@GMAIL.IR

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA کنترلر دیپسی ژنراتور DSE نمایندگی اصلی

شرکت رایا مولد اولین وارد کننده برد کنترل دیپسی ژنراتور DSE در کشور با سابقه بیش از دو دهه فعالیت آمادگی خود را در جهت فروش و عمکاری با شما مشتریان گرامی را اعلام می دارد. با توجه به کیفیت کنترل دیپسی ژنراتور DSE و کارکرد بدون EROOR در مناطق جغرافیای کشور جزو پر فروش ترین محصول در کشور در مقابل برندهایی نظیر کامپ ، دیتاکام و غیره شده است. لذا در صورت نیاز به برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور ( کنترلر دیپسی ژنراتور DSE ) با بهترین قیمت و کیفیت اصلی با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

مشخصات مطرح ترین برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA – کنترلر دیپسی ژنراتور DSE

برد کنترل دیپسی ژنراتور DSE3110

کنترلر دیپسی ژنراتور DSE 3110 یکی از ساده ترین کنترلر جهت تابلو  و راه انداز دستی دیزل ژنراتور یا ژنراتور گازسوز می باشد. در بازار در دونوع چینی کیفت پایین و اورجینال ساخت انگلستان بوده که پیشنهاد ما خرید اورجینال 3110 می باشد. این کنترلر در دونوع MPU جهت سنسور دور ، CAN BUS جهت موتور های دارای ECU  به کار می رود. برد DSE310  کوچکترین برد این شرکت در ابعاد 99*79*40 میلی متر و با وزن فقط 89 گرم و دمای کاری آن -30 تا 70 درجه سانتی گراد می باشد. از جمله ویژگی های این برد می توان به قابلیت تنظیم با PC ، دارای صفحه نمایش LCD ، 4 خروجی و 6 ورودی دیجیتال ، حالت POWER SAVE ، نمایش کارکرد موتور ، نمایش ولتاژ ، فرکانس و دور موتور ، چراغ الارم قابل تنظیم ، امکان راه اندازی از راه دور ولتاژ تغذیه 8 الی 25 ولت DC ، را می توان نام برد. استفاده این برد در مکان هایی با شرایط آب و هوایی ویژه همچون رطوبت ، گزما ، گرد خاک و نصب آن بر روی انواع دیزل ژنراتور توصیه می شود. در صورت نیاز به کنترلر DSE3110 با کارشناسان شرکت رایامولد تماس حاصل فرمایید.

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA – کنترلر دیپسی ژنراتور DSE

برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA DSE5220

کنترلر دیپسی دیزل ژنراتور DSE 5220 جهت تابلو چنج اور بر روی ژنراتور نصب می گردد. این برد اتوماتیک به دلیل از رده خارج شدن توسط کمپانی DEEPSEA تولید نشده و برد های DSE5220 موجود در بازار ساخت چین می باشد و جایگزین این برد را میتوان DSE4520  یا DSE7320 نام برد. این برد بر روی دیزل ژنراتور دارای ECU نسل جدید ، و دیزل ژنراتور فاقد ECU برندهایی نظیر پرکینز ، کامینز ، ولوو ، لوول قابل نصب می باشد. از جمله ویژگی های این برد را می توان به رابط کاربری آسان ، قابلیت AUTO START، دارای LCD با ابعاد 64*132  میلیمتر ، کنترل از راه دور از طریق ماژول RS485, RS232 ، دارای ورودی انالوگ ، قابلیت برنامه ریزی با PC ، حالت POWE SAVER ، نمایش ولتاژ ، جریان ، فرکانس ، دور موتور ، دارای چندین زبان ، میزان زمان کارکرد ، دارای CAN BUS ، نمایش فشار روغن ، درجه حرارت موتور را می توان نام برد. استفاده از برد DSE5220  در محیط های ویژه همچون جنوب کشور به دلیل گرمای بالا بدون مشکل و با بهترین کیفیت کارایی دارد.در صورت نیاز به خرید یا نصب این برد با ما در تماس باشید.

برد کنترل دیپسی DEEPSEA DSE4520mk2

برد کنترل دیپسی ژنراتور DEEPSEA DSE4520MK2 با توجه به به سوابق شرکت رایامولد پرفروش ترین برد دیپسی انگلستان در کشور می باشد. این برد اتوماتیک با اندازه معقول و امکانات نسبتا کامل و قیمت مناسب سبب پر طرفدار بودن این برد شده است. LCD در ابعاد استاندار این برد و نظارت و نمایش بر روی صفحه نمایش همچون سرعت دور موتور از طریق سنسور دور پیکاپ ، فشار روغن ، دمای موتور از طریق فشنگی سنسور آب ، فرکانس ، ولتاژ ، جریان ، توان ، میزان ولتاز دینام و میزان سوخت می توان اشاره نمود. از جمله ویژگی های شاخص این برد به سرعت عملکرد بالا ، دارای زبان مختلف جهت ارتباط با کاربر ، حالت ذخیره انرژی ، رابط کاربری عالی از طریق 5 کلید بر روی برد ، حالت AUTO START ، نمایش خطا ها ، دارای پورت RS485 , RS232 و پورت USB جهت ارتباط با نرم افزار و ارتباط از راه دور ، مدت زمان کارکرد ، دارای 4 خروجی دیجیتال و 3 ورودی دیجیتال و آنالوگ ، قابلیت نصب گرمکن دیزل ژنراتور ، دارای کیفیت بالا بدنه و کلید ها اشاره نمود. ابعاد برد 4520 ( 113*40*140 ) و وزن 260 گرم و ابعاد LCD ( 92*118) می باشد. این برد نیز همانند سایر بردها در مناطق جغرافیایی مختلف عملکرد عالی داشته و در صورت نیاز و یا خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کنترلر دیپسی ژنراتور DSE6120MK2

برد کنترل دیپسی دیزل ژنراتور DEEPSEA DSE6120MK2 ساخت انگلستان برد اتوماتیک جهت تابلو چنج اور دیزل ژنراتور نصب می گردد. در بازار کشور در دو نوع چینی و اورجینال ساخت انگستان یافت می شود.با استفاده از این برد می توان با ارسال سیگنال به ماژول نصب شده SMS بر روی برد ، از راه دور کنترل و استارت نماییم. این برد برای موتور های فاقد ECU و دارای ECU به ترتیپ MPU و CAN BUS به بهترین نحو کارایی دارد. از جمله ویژگی های این برد می توان به ولتاژ تغذیه 8 الی 35 ولت ، دارای صفحه نمایش LCD ، دارای حالت ذخیره انرژی ، 3 وردی و 6 خروجی دیجیتال ، ثبت رخداد ها تا 350 بار ، سازگار با موتورهای نسل جدید دیزلی و گازسوز ، دارای پورت J1939 جهت ارتباط با ECU موتور رابط کاربری فوق العاده ، پروگرم از طریق PC SUITE ، نمایش میزان ساعت کارکرد ، نمایش ولتاز ، جریان ، فرکانس ، دمای موتور ، فشار روغن ، ولتاژ دینام ، قابلیت نصب هیتر اشاره نمود. IP این کنترلر 65 بوده و کیفیت ساخت آن سبب شده در مناطق ویژه همچون سکوهای نفتی در خلیج فارس با رطوبت شدید و گرمای بالا بر روی دیزل ژنراتور های برق نصب گردد. در انبار شرکت رایا مولد نیز جنس اورجینال انگلستانی DSE6120MK2 موجود و در صورت نیاز با مشاوران و واحد فروش تماس حاصل فرمایید.