تهران شهرک صنعتی چهاردانگه

RAYAMOVALLED@GMAIL.IR

سنسور دیزل ژنراتور

سنسور دیزل ژنراتور رایا مولد فشنگی دیزل ژنراتور

فروش انواع سنسور دیزل ژنراتور

در کارکرد بهینه موتور دیزل ژنراتور و مشاهده عملکرد فنی دیزل ژنراتور نیاز به  سنسور تشخیص فشار ، روغن ، سوخت ،دور موتور و غیره می باشد. در این بخش تمامی سنسور دیزل ژنراتور اعم از سنسور فشار روغن دیزل ژنراتور ، سنسور سوخت دیزل ژنراتور ، سنسور دور موتور دیزل ژنراتور و سنسور آب دیزل ژنراتور با برند vdo مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فروشگاه انواع سنسور دیزل ژنراتور موجود شرکت رایامولد

سنسور پیکاپ دیزل ژنراتور

سنسور روغن دیزل ژنراتور

سنسور اب دیزل ژنراتور

سنسور دیزل ژنراتور ( سنسور آب ):

بالا رفتن دمای موتور سبب اسیب دیدن جدی کاهش طول عمر موتور دیزل می گردد لذا در این صورت با استفاده از سنسور موتور دیزل با افزایش دمای آب موتور این قطعه افزایش دما را حس و باستفاده از برد کنترل ، دیزل ژنراتور را خاموش می نماید.

کیفیت سنسور موتور دیزلی دمای آب

با توجه به افزایش قیمت ارزهای رایج و مشکلات واردات و سود دهی واردات سنسور موتور دیزل بی کیفیت توسط بازرگانان سبب مشکلات استفاده کنندگان در این مورد می شود. شرکت رایا مولد با ارتباطات خود و واردات سنسور های اورجینال به همراه هلوگرام و قابل استعلام نگرانی شما کشتریان گرامی را در خرید این نوع قطعا رفع نموده و سبب سلامت و بهبود کارایی دیزل ژنراتور شما می گردد.

پر فروش ترین فشنگی دیزل ژنراتور دمای اب vdo120

این قطعه دارای دو پایه G , WK می باشد که پایه G جهت دمای آب و پایه WK جهت کنتاکت بازی می باشد که در زمان رسیدن آب به دمای 105 درجه بسته شده و باعث خاموش شدن موتور ( از طریق فرمان به برد کنترل ) می شود. سنسور موتور دیزلی بر روی بدنه نصب و با استفاده از مدار مقاومتی ، حرارت را می سنجد. باید یاداور شد که در زمان خرید رزوه فشنگی دیزل ژنراتور دمای آب یک دوم و یک چهارم می باشد که در صورت صفارش هر کدام برای شما ارسال گردیده می شود.

سنسور دیزل ژنراتور ( فشار روغن ):

سنسور فشار روغن سنسوری است که برای اندازه گیری فشار روغن موتور استفاده می شود .خطاهای رایج در سیستم روغن کاری مجموعه دیزل ژنراتور عبارتند از فشار کم روغن ، فشار بالای روغن ، مصرف زیاد روغن ، افزایش سطح روغن و صدای پمپ روغن می باشد . سنسور دیزل ژنراتور ( روغن ) در واقع شامل دو عملکرد یعنی کلید و انتشار فشار روغن بر روی برد کنترل می باشد که در زمان های بوجود امدن مشکل در روغن دیزل ژنراتور خطا را به کلید فرمان ارسال کرده و سبب شات دان شدن دیزل ژنراتور و جلوگیری از صدمات بیشتر به دستگاه می شود.

دلایل احتمالی هشدار فشنگی سنسور دیزل ژنراتور (سنسور روغن )

  • سطح روغن پایین

اگر روغن موتور دیزل ژنراتور کم شود این دلیل واضح ترین چیزی است که در ابتدا باید بررسی شود. با توجه به عمر دیزل ژنراتور تبخیر روغن و یا نشتی در موتور ، مصرف روغن افزایش می یابد.

  • پمپ روغن معیوب

در این صورت پمپ روغن معیوب ممکن است روغن نشت کند  یا نتواند فشار کافی را ایجاد نماید و باید تعمیر یا تعویض گردد.

  • گرفتگی فیلتر روغن دیزل ژنراتور

فیلتر روغن را مورد بررسی قرار داده در صورت معیوب بودن آن را تعویض نمایید.

  • معیوب بودن فشنگی سنسور دیزل ژنراتور ( فشنگی روغن )

در صورتی که تمامی موارد بالا چک شد و باز هم فشار پایین بود باید سنسور روغن مورد تعویض قرار گیرد.

محل قرار گیری فشنگی دیزل ژنراتور ( روغن )

این سنسور ژنراتور جهت اندازه گیری فشار روغن در مسیر کارتل روغن و بر روی سیلندر نصب شده تا فشار 0 تا 10 بار روغن را اندازه گیری نماید و در صورت بالا و پایین آمدن فشار روغن سیگنالی را به برد کنترل دستگاه و از انجا به سولنوئید یا خاموش کن ارسال نماید تا از بروز خسارت های بیشتر به موتور جلوگیری به عمل آید.