اجاره ژنراتور برق اجاره دیزل ژنراتور سه فاز در تهران و شهرستان

در سال های اخیر و پیشرفت صنعت کشور در زمینه های پتروشیمی و ساختمانی و کارخانه جات تولیدی و عدم پاسخگویی برق سراسری به این صنعت ، اجاره ژنراتور برق سه فاز تهران ( اجاره ژنراتور برق ) به صورت سوخت دیزلی توسط شرکت رایا مولد در صورت نیاز مشتریان گرامی تامین می گردد. اجاره دیزل ژنراتور ( اجاره ژنراتور برق ) مورد استفاده با مصرف سوخت گازوییل کار نموده و از نظر فنی سالم و نیاز مشتریان را در طول مدت اجاره در ماه یا سال به خوبی جواب گو می باشد. در صورت نیاز به  ( گفتار عامه ) اجاره ژنراتور برق ، اجاره ژنراتور سه فاز ، اجاره دیزل ژنراتور ، اجاره ماهانه ژنراتور ،اجاره ماهانه دیزل ژنراتور  در تهران با کارشناس شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

اجاره ژنراتور برق اجاره ژنراتور سه فاز اجاره دیزل ژنراتور اجاره ماهانه ژنراتوراجاره ماهانه دیزل ژنراتور رایا مولد

کیفیت اجاره ژنراتور برق شرکت رایا مولد به صورت  ماهانه سالانه

معمولا در پروژه های کشور در زمان قطعی برق و  جلوگیری از فعالیت و از سرگیری پروژه معمولا اشخاص رو به اجاره ماهانه ژنراتور سه فاز می تمایند. در این راستا ژنراتور اجاره موجود شرکت رایا مولد به صورت دیزلی در رنج ۲۵ تا ۲۵۰۰ کاوآ در برند های کامینز ولوو کاترپیلار و پرکینز موجود می باشد. ژنراتور اجاره ای پس از اتمام هر قرارداد اجاره ، مورد بازبینی از جهات مختلف همچون موتور دیزل ،ژنراتور و تابلو قرار می گیرد. درصورت نیاز سرویس و تعمیر بر روی آن انجام می شود. این امر سبب  بهبود کارایی مولد برق دیزلی در اجاره در مدت مشخص و رضایت مشتری می گردد.

موارد استفاده ژنراتور برق  استیجاری

ژنراتور اجاره ای برای مقاطع کوتاه مدت و حداکثر یک سال طبق  درخواست مشتری استفاده میگردد. اجاره مولد دیزلی بیشتر در ساخت و سازها و تامین برق جهت تاور و بالابر ها مورد استفاده قرار می گیرد.در سالهای اخیر و قطعی برق در تابستان و همچنین تامین برق ماینر از اجاره ژنراتور مشتریان استفاده می نمایند. استفاده از این ژنراتور برای اجاره کارکرد شبانه روزی در صورت سرویس ژنراتور مشکل ساز نمی باشد.

قیمت اجاره ژنراتور برق در ماه در تهران و سایر استانها

 • اجاره ماهانه ژنراتور دیزل در توان ۲۵ تا ۵۰ کیلو وات : ۱الی ۱٫۵ میلیون تومان
 • اجاره ژنراتور دیزلی در توان ۵۰ الی ۱۰۰ کیلو وات :۲٫۵ الی ۳ میلیون تومان
 • اجاره دیزل ژنراتور در توان ۱۰۰ الی ۱۵۰ کیلو وات : ۳٫۵ میلیون تومان
 • اجاره دیزل ژنراتور در توان ۱۵۰ الی ۲۰۰ کیلو وات: ۴ میلیون تومان
 • اجاره ژنراتور سه فاز در توان ۲۵۰ ای ۳۰۰ کیلو وات : ۵ میلیون تومان
 • اجاره دیزل ژنراتور در توان ۳۰۰ الی ۳۵۰ کیلو وات : ۵٫۵ میلیون تومان
 • اجاره ژنراتور دیزلی در توان ۳۵۰ الی ۴۰۰ کیلو وات : ۶ میلیون تومان
 • اجاره  ژنراتور در توان ۴۰۰ الی ۴۵۰ کیلو وات : ۶٫۵ میلیون تومان
 • اجاره ژنراتور برق  در توان ۴۵۰ الی ۵۰۰ کیلو وات : ۹میلیون تومان
 • اجاره ژنراتور سه فاز در توان ۵۰۰ الی ۵۵۰ کیلو وات : ۱۰ میلیون تومان
 • اجاره ژنراتور دیزلی در توان ۵۵۰ الی ۷۰۰ کیلو وات : ۱۲ میلیون تومان
 • اجاره دیزل ژنراتور در توان ۸۰۰ کیلو وات : ۱۴ میلیون تومان
 • اجاره ژنراتور دیزلی در توان ۱۰۰۰ کیلو وات :۲۵ میلیون تومان

نکته: ژنراتور های فوق از نوع سوخت دیزل می باشند.

در صورت استفاده ژنراتور برق در چندین ماه و یا سالیانه  تخفیف در اجاره ماهانه به مشتریان گرامی داده میشود.

در صورت نیاز به رنج های بالاتر جهت اجاره ژنراتور سه فاز با کارشناسان شرکت رایا مولد ارتباط برقرار نمایید.

 

اجاره ژنراتور برق اجاره ژنراتور سه فاز اجاره دیزل ژنراتور اجاره ماهانه ژنراتوراجاره ماهانه دیزل ژنراتور رایا مولد

امکانات جانبی ژنراتور برق اجاره ای شرکت رایا مولد

بسته به نوع مصرف و اجاره دیزل ژنراتور در محیط هایی نیاز به کانوپی سایلنت همچون محیط مسکونی و یا استفاده از شاسی سیار در ژنراتور و یا داشتن تابلو امرجنسی و وارد شدن ژنراتور اجاره ای واره مدار این شرکت می تواند نیاز های شما را بر طرف نماید. در صورت نیاز به کانوپی سایلنت ، تابلو امرجنسی و شاسی سیار مبلغی به  قیمت اجاره ژنراتور سه فاز افزوده خواهد شد پس در صورت نیاز به اجاره به صورت سایلنت ،سیار و همچنین به همراه تابلو امرجنسی با ما در میان بگذارید.

اپراتور جهت اجاره  دیزل ژنراتور 

در صورت نیاز به اجاره ژنراتور سه فاز به اپراتور در محیط های حساس و بازرسی و اپراتوری دستگاه شرکت رایا مولد در این راستا تکنسین های خود را جهت اوپراتوری به همراه دستگاه ارسال می نماید. برند دیزل ژنراتور اجاره ای موجود در شرکت رایا مولد کامینز ولوو کاترپیلار و پرکینز می باشد.

شرایط اجاره ژنراتور دیزل ژنراتور سه فاز

این ژنراتور های برق از لحاظ فنی آماده دارای روغن و فیلتر و سایر متعلقات می باشد و تنها تامین سوخت به عهده مشتریان می باشد. برند دیزل ژنراتور های اجاره ای شامل برند کامینز ولوو پرکینز کاترپیلار می باشد. سایر ضوابط و قرارداد اجاره ژنراتور سه فاز به شرح ذیل می باشد:

مبلغ اجاره ماهانه مولد برق دیزلی در صورت قرارداد اجاره جهت چندین ماه در اول برج از مستاجر دریافت خواهد شد.

دستگاه ژنراتور به صورت سالم تحویل مستاجر داده می شود و هرگونه خرابی دستگاه و یا نقص کارکرد بعدیکه ناشی از عدم مراقبت از ژنراتور دیزلی اجاره شده یا استفاده ناصحیح از آن باشدبر عهده مستاجر بوده و موجر از این جهت هیچگونه تعهدی در قبال هزینه تعمیرات و جایگیزینی ژنراتور اجاره شده و جایگزینی دستگاه دیگر را ندارد.

موجر مجاز و مختار است هر زمان که صلاح بداند از ژنراتور اجاره برق خود بازدید نماید.

ژنراتور برق سه فاز  به صورت امانت در ید مستاجر بوده و داخل در اموال منقول ایشان نبوده  است.

اجاره دیزل ژنراتور به صورت یک شیفت ۸ ساعته در ظول ۲۴ ساعت در اختیار مستاجر میباشد.در صورت کارکرد بیشتر با موجر (شرکت رایا مولد) در میان بگذارید.

ژنراتور در مدت اجاره توسط مستاجر بدون هماهنگي با مالک حق جابجايي دستگاه را از محل استقرار اوليه در سطح شهر را ندارد .

لیست اجاره دیزل ژنراتور در توان های مختلف موجود در شرکت رایا مولد

اجاره ماهانه دیزل ژنراتور اجاره روزانه دیزل زنراتور اجاره ژنراتور برق سه فاز شرکت رایا مولد

لازم به ذکر می باشد که دیزل ژنراتور اجاره ای فوق به دلیل اینکه دست دوم می باشند توان و جریان نامی درج شده در روی پلاک در خروجی نمیدهند و مقداری کمتر می باشد. و به مشتریان گرامی پیشنهاد می شود در زمان اجاره دیزل ژنراتور ۲۰ درصد بالاتر از توان مصرفی دیزل ژنراتور را انتخاب نمایند. و اینکه در مصارفی که دور و فرکانس دیزل ژنراتور تغییر نماید به دلیل اینکه اکثر  ژنراتور های دیزلی دارای ecu بوده و سبب معیوب شدن آن می شود اجاره موتور برق امکان پذیر نمی باشد.

اجاره ژنراتور سایلنت یا ژنراتور برق بی صدا توسط شرکت رایا مولد 

در مناطق مسکونی و حساس به دلیل صدای ناهنجار ژنراتور نیاز به ژنراتور سایلنت جهت تولید برق می باشد لذا شرکت رایا مولد در راستای خدمات بهتر اجاره دیزل ژنراتور سایلنت را در کارگاه خود موجود نموده و در صورت نیاز به اجاره ژنراتور سایلنت با ما ارتباط بر قرار نمایید.

سابقه اجاره ژنراتور سه فاز شرکت رایا مولد

در خصوص سابقه این شرکت فعالیت خود را در اجاره ژنراتور از سال ۱۳۷۵ اغاز نموده و آماده همکاری با نهاد ها و اشخاص متاضی می باشد.

 • اجاره سالانه مولد دیزلی ۱۰۰ کاوا دانشگاه شریف
 • اجاره ماهانه مولد دیزلی ۲۵۰ کاوا دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات
 • اجاره روزانه مولد دیزلی ۱۶۰ کاوا فرودگاه پیام استان البرز
 • اجاره سالانه مولد دیزلی ۶۰۰ کاوا کاشی سعدی واقع در شهر ری

 

 • اجاره ژنراتور برق اجاره ژنراتور سه فاز اجاره دیزل ژنراتور اجاره ماهانه ژنراتوراجاره ماهانه در تهران دیزل ژنراتور رایا مولد

 

 • اجاره ماهانه ژنراتور ۴۰۰ کاوا معدن سنگ آهن بافق
 • اجاره ماهانه مولد ژنراتور سایلنت ۳۰۰ کاوا  پروژه ساختمانی دروس
 • اجاره سالانه مولد برق سایلنت ۷۲ کاوا شرکت دارویی برکت
 • اجاره روزانه مولد دیزلی ۱۰۰ کاوا پاساژ مولوی

اجاره ژنراتور گازسوز:

یکی از درخواست های مشتریان گرامی در تماس با شرکت اجاره ژنراتور گازسوز می باشد که به دلیل قیمت بالای دستگاه گازسوز و طولانی بودن و زمان بر بودن راه اندازی ژنراتور گاز سوز نمی توان این دستگاه ها را برای مصارف همچون برق ماینر اجاره داد.

اجاره ژنراتور به شرط تملیک

شرکت رایا مولد به دلیل اطمینان از محصولات ژنراتوری خود و کیفیت فنی آن در راستای رضایت مشتری در صورتی که شخص نیاز به خرید دیزل ژنراتور را داشته باشد و بخواهد در چند ماه اول اجاره را مدنظر قرار دهد می تواند با حضور در شرکت رایا مولد قرار داد خود را نهایی نماید.

دلایل موجه اجاره دیزل ژنراتور از شرکت رایامولد

متاسفانه برخی افراد فروشنده دیزل ژنراتوردر بازار در برخی از ماه های سال که مشتری خرید دیزل ژنراتور وجود ندارد اقدام به اجاره دیزل زنراتور خود می نماید لذا در صورت خرابی یا سرویس دیزل ژنراتور جهت رفاه حال مشتری و خارج نشدن دیزل ژنراتور از مدار فعالیتی نداشته و در صورت خرابی دستگاه در محل اجاره ، وقفه طولانی جهت تعمیرات بوجود می آید لذا برای جلوگیری از این مشکل اجاره دیزل ژنراتور خوذ را به شرکت هایی که پایه و اساس انها اجاره ژنراتور با نفرات سرویسکار و تعمیرات می باشد محول نمایید .

شرکت رایا مولد با تعداد دستگاه بیش از ۳۰ دستگاه ( در رنج ۲۰ تا ۲۵۰۰ کاوآ ) و با استفاده از پرسنل تعمیرات و سرویس دهی به سرتا سر کشور خدمات ارائه می تماید . پس در صورت اجاره ژنراتور برق با هزینه و کیفیت برتر با ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن ۲۴ ساعته جهت اجاره ژنراتور برق (دیزلی)

۰۹۱۰۵۵۶۳۷۸۱

۰۹۱۰۵۵۶۳۷۸۱

تهران خیابان آزادی
شنبه - پنجشنبه: 9:00-18:00
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.