سنسور دمای آب دیزل ژنراتور نمایندگی فروش

سنسور دمای آب دیزل ژنراتور – سنسور آب دیزل ژنراتور – سنسور دما دیزل ژنراتور – فشنگی دمای اب دیزل ژنراتور شرکت رایا مولد پرکینز کامینز ولوو LOVOL

دیزل ژنراتور و ژنراتور گازسوز امروزی با استفاده از شبکه ای پیچیده از حسگرها ، ماژول ها و سیم ها به موتور کمک می کنند تا بالاترین درجه کارایی عملیاتی را کسب کند. سنسورهای موجود در این شبکه تعدادی از مقادیر مربوط به عملکرد حیاتی موتور را رصد می کنند و داده ها را برای تفسیر به ماژول های مربوطه منتقل می کنند.  در این بخش به سنسور دمای آب دیزل ژنراتور (سنسور آب دیزل ژنراتور یا سنسور دما دیزل ژنراتور یا فشنگی دمای اب دیزل ژنراتور ) که جهت نحوه عملکرد و ساختمان آن می پردازیم.

شرکت رایا مولد واردات و فروش انواع سنسور را جهت تامین سفارشات مشتریان گرامی اعلام می دارد ، که سنسور دمای آب دیزل ژنراتور به صورت تک و تعداد با برند vdo  وbedia  اصلی می باشد.

نحوه عملکرد سنسور دما دیزل ژنراتور

فشنگی دمای اب دیزل ژنراتور مقاومت متغیر دما است که معمولاً ضریب دمایی منفی ( مقاومت  ntc  ) دارد.یا به تعریف دیگر با افزایش دمای آب مقاومت کاهش یافته و با کاهش دمای آب مقاومت افزایش می یابد این یک ترمیستور ntc دو سیمه است که در مایع خنک کننده ، درجه حرارت آن را اندازه گیری می کند.  با تغیرات دمای آب موتور ، مقاومت سنسور دمای آب دیزل ژنراتور تغییر پیدا میکند با تغیر مقاومت این ستسور سیگنال ولتاژی را از طریق ecu  مقدار دمای آب را بر روی صفحه نمایشگر نشان می دهد. ولتاژ سنسور دمای آب ژنراتور از ۴ تا ۲۴ ولت میباشد.پرکاربرد ترین سنسور آب دیزل ژنراتور vdo120  در موتور دیزلی همچون پرکینز ، ولوو ، کامینز ، لوول و … استفاده می گردد.

پایه و کنتاکت سنسور دمای آب دیزل ژنراتور

سنسور دارای دو ترمینال wk  ، G می باشد . ترمینال G جهت اندازگیری دمای آب دیزل ژنراتور و پایه WK کنتاکت باز می باشد که زمانی که دمای آب از حدی فراتر رود ، بسته شده و در تابلو کنترل این فرمان سبب آلارم یا خاموش شدن دیزل ژنراتور می گردد.

سنسور آب پرکینز سنسور آب کامینز سنسور آب ولوو

تست سلامت سنسور دمای آب موتور دیزل

 • درپوش لاستیکی محافظ را روی اتصال سنسور دمای آب موتور دیزل  باز کنید.
 • سیم منفی ولت متر را به زمین شاسی وصل کنید.
 • مشخص کنید که کدام سیگنال و پایانه های زمین هستند.
 • سیم مثبت ولت متر را به ترمینال سیگنال سنسور وصل کنید.
 • دیزل ژنراتور در حالت خاموش و خنک باشد.
 • قرائت ولتاژ بسته به دما باید در محدوده ۲ ولت تا ۳ ولت باشد. رابطه بین ولتاژ و دما در جدول ۱ نشان داده شده است.
 • بررسی کنید آیا سیگنال ولتاژ سنسور آب دیزل ژنراتور با دما مطابقت دارد یا خیر. برای این منظور به دماسنج نیاز خواهید داشت.
 • موتور را روشن کرده و آن را تا دمای کار گرم کنید. هنگام گرم شدن موتور ، ولتاژ باید مطابق با مقادیر داده شده در جدول ۱ کاهش یابد.
 • شکل رایج این است که مقاومت خروجی (و ولتاژ) به اشتباه از حد طبیعی خود تغییر می کند. مقدار طبیعی ولتاژ سنسور دما دیزل ژنراتور در موتور سرد ۲ ولت و در موتور گرم ۰٫۵ ولت است. یک سنسور نقص می تواند ولتاژ ۱٫۵ ولت را در موتور سرد و ۱٫۲۵ ولت را در موتور گرم نشان دهد ، بنابراین باعث می شود موتورهای سرد شروع به کار کنند و در هنگام گرم شدن موتور وجود مخلوط سوخت غنی باشد. از آنجا که سنسور در پارامترهای طراحی خود به کار خود ادامه می دهد ، این هیچ کد خطایی ایجاد نمی کند (اگر کنترل کننده آنبرد برای تشخیص تغییرات ولتاژ برنامه ریزی نشده باشد). در صورت مشاهده چنین نقصی ، سنسور آب دیزل ژنراتور باید تعویض شود.)
 • اگر سیگنال فشنگی دمای اب دیزل ژنراتور برابر با ۰ ولت باشد (کمبود منبع تغذیه یا اتصال کوتاه به زمین وجود دارد) یا اگر ۵٫۰ ولت باشد – یک مدار باز داریم.

جدول مقاومت و دمای سنسور دمای آب دیزل ژنراتور شرکت رایامولد

مشخصات فشنگی دما آب موتور دیزلی VDO 120

مشخصات فشنگی دمای اب دیزل ژنراتورvdo 120
۴۰-۱۲۰ درجه سانتیگراد محدوده اندازه گیری
سنسور دما دسته بندی
نظارت دمای موتور دیزل و گازسوز کاربرد
۲۲٫۷-۲۸۷٫۴ اهم سیگنال آنالوگ
۴-۲۴ ولت ولتاژ تغذیه
آنالوگ ارتباط
۲۲٫۷-۲۸۷٫۴ اهم خروجی سیگنال
AMP 6.3*0.8 نوع اتصال

فروشگاه سنسور دمای آب دیزل ژنراتور موجود شرکت رایا مولد

سنسور دمای آب موتور دیزل فشنگی دمای اب دیزل ژنراتور سنسور دما دیزل ژنراتور سنسور آب دیزل ژنراتور سنسور دمای آب دیزل ژنراتور

فشنگی اب دیزل ژنراتور volvo

سنسور آب دیزل ژنراتور سنسور دمای دیزل ژنراتور برند VDO شرکت رایا مولد (2)

سنسور آب دیزل ژنراتور VDO  

فشنگی آب دیزل ژنراتور VDO  

فشنگی آب دیزل ژنراتور vdo

سنسور آب کامینزP.N 4076842

سنسور دمای آب موتور دیزل فشنگی دمای اب دیزل ژنراتور سنسور دما دیزل ژنراتور سنسور آب دیزل ژنراتور سنسور دمای آب دیزل ژنراتور

فشنگی دمای  دیزل ژنراتور کامینز

سنسور دمای دیزل ژنراتور پرکینز

فشنگی آب دیزل ژنراتور

سنسور دمای آب دیزل ژنراتور MODEL 085927C0001

نحوه دریافت قیمت سنسور فشنگی دمای آب موتور دیزل  ولوو کامینز پرکینز لوول و خدمات مربوط به آن

 • ارسال درخواست از طریق ایمیل به RAYAMOVALLED@GMAIL.COM
 • تماس تلفنی با کارشناسان فروش شرکت رایا مولد در ساعات اداری (۹ الی ۱۷)
 • تماس در ساعات غیر اداری با شماره تلفن ۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷
 • ارسال درخواست به واتس آپ شرکت به شماره ۰۹۱۲۳۸۵۶۹۴۷

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

۹۹/۰۸/۲۴

تهران خیابان آزادی
شنبه - پنجشنبه: 9:00-18:00
© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.